Życie bez ograniczeń, czyli plejada zwycięzców

Nick Vujicic

1 października br. w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się druga edycja wydarzenia „Życie Bez Ograniczeń” skupiającego wokół siebie tysiące ludzi z całej Polski.

Na scenie wystąpią światowej sławy mówcy, m.in. hiphopowiec, najsłynniejszy głos motywacyjny YouTube’a, autor książek i działacz na rzecz edukacji dr Eric Thomas, trener i prawnik Andrzej Cichocki; trener mentalny mistrzów świata w siatkówce Jakub B. Bączek, ultramaratończyk Daniel Lewczuk; pisarka, której udało się uciec z pracy niewolniczej na plantacjach mango dr Ava Brown; businesswoman, która niezależność uczyniła misją życiową Kamila Rowińska oraz najbardziej rozpoznawalna projektantka Eva Minge. Oni wszyscy mówić będą o swojej drodze życiowej, o tym jak osiągnąć sukces, ćwiczyć hart ducha i nigdy nie rezygnować ze swoich celów.

Główną gwiazdą wieczoru będzie australijski mówca motywacyjny Nick Vujicic, który w wyniku rzadkiej choroby urodził się bez rąk i nóg. Z powodu swojej niepełnosprawności cierpiał na depresje i jako 10-letni chłopiec próbował popełnić samobójstwo. Dzięki swojej niezwykłej sile motywacji i determinacji, nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie podstawowe czynności życiowe, a także grać w golfa czy na perkusji. W wieku 18 lat dołączył do licealnego koła chrześcijańskiego, tam właśnie zaczął opowiadać innym o swoim życiu. Rówieśnicy chętnie słuchali Nicka, a jego historie wywierały na nich ogromne wrażenie. Wkrótce Vujicic założył fundacje charytatywną, zaczął podróżować i prowadzić wykłady na temat wiary, motywacji i niepełnosprawności. Ożenił się i już dwukrotnie został ojcem. Obecnie jest autorem bestsellerowych książek i filmów motywacyjnych. Dziś uchodzi też za najsłynniejszego mówcę na świecie, a jego fanpage ma prawie 9 mln fanów.

To już druga wizyta Nicka w naszym kraju, co samo w sobie jest już ewenementem. Rok temu Vujicic wystąpił podczas pierwszej edycji wydarzenia „Życie bez ograniczeń” w Poznaniu. Na stadion miejski przybyło wówczas 25 tys. osób z całej Polski. Publiczność bardzo ciepło powitała Nicka, a jego wystąpienie pozostawiło w sercach widzów ogrom ciepła i miłości do otaczającego świata oraz samego siebie jeszcze na długie miesiące. W tym roku organizatorzy – firma Milewski&Partnerzy dołożyli wszelkich starań, aby znów gościć Nicka w Polsce. Na zdjęciu: Nick Vujicic

Więcej informacji i zapisy: http://www.zyciebezograniczen.pl/