Zdobywamy pieniądze na śmiałe pomysły

Około 700 mln zł bezzwrotnych dotacji – tyle pieniędzy pozyskaliśmy dla naszych klientów, obsługując ich aplikacje o unijne wsparcie. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zachodniopomorskiem i jednym z liderów rynku usług doradczych, co potwierdza ten ranking. Swoją pozycję zawdzięczamy przede wszystkim temu, że to my pracujemy za klienta, a nie klient za nas – jest to jedna z podstawowych zasad, jakie wyznajemy.

Nasza oferta obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku o dotację i jej późniejsze rozliczenie, ale całe wsparcie w procesie realizacji projektu – jeżeli trzeba, rozpoczynamy procedury przetargowe, składamy wnioski o płatność, monitorujemy wskaźniki. Zawsze działamy kompleksowo i z niezwykłą dociekliwością, zapewniając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Rolą przedsiębiorcy jest mieć pomysł na siebie – pomysł, który sięga dalej niż większość konkurencji w branży, bo przedsiębiorca ma patrzeć kilka lat do przodu – a naszą zdobyć dlań pieniądze. Po prostu umożliwiamy naszym klientom realizowanie najśmielszych aspiracji, czego dowodzą setki zwieńczonych sukcesem projektów.

Daniel Owczarek
prezes Zachodniopomorskiej Grupy Doradczej