Wszechstronnie i skutecznie

Jesteśmy niezwykle dumni z osiągniętych wyników i dziękujemy za zaufanie, jakim od ponad 11 lat obdarzają nas klienci. W tym czasie mieliśmy okazję pozyskać dofinansowanie dla ok. 650 projektów. Bez względu na skalę przedsięwzięcia i wielkość firmy z tych projektów przełożył się na sukces rynkowy przedsiębiorstwa. cieszymy się, że mogliśmy mieć swój udział w ich rozwoju, pozyskując przy tym 2,7 mld zł bezzwrotnych dotacji.

Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o kompleksowe podejście do realizowanych usług oraz unikatowy know-how, będący wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz stałej współpracy z bankami, kancelariami prawnymi patentowymi i jednostkami naukowymi. Pozwala nam to na zapewnienie całościowej obsługi procesu pozyskiwania dotacji na wszystkich etapach, poczynając od zdefiniowania założeń projektu inwestycyjnego, a kończąc na rozliczeniu dofinansowania.

To właśnie dbałość o najwyższe standardy i rzetelność, z jaką podejmujemy się każdego nowego projektu, pozwoliły nam na osiągniecie 97-proc. skuteczności oraz zajęcie najwyższych miejsc w rankingach.

Tomasz Kęcerski,
dyrektor zarządzający EGC