Nowe wyzwania i możliwości na nową perspektywę finansową 2014-2020

Grupa Kapitałowa „Business Consulting Group” Sp. z o.o. posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie usług finansowych oraz doradczych. Naszymi klientami są głównie przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe z branży rolno-spożywczej, OZE, wysokich technologii. Pracujemy również dla organizacji pozarządowych, szkół zawodowych.

Pomagamy im w przygotowaniu projektów promocyjnych i szkoleniowych. Nasze sukcesy wpłynęły na to, że od kilku lat Grupa Kapitałowa „Business Consulting Group” Sp. z o.o. znajduje się w czołówce firm doradztwa europejskiego. W 2013 r. Grupa Kapitałowa „Business Consulting Group” Sp. z o.o zajęła 4 miejsce w rankingu opracowanym przez pismo ogólnopolskie „Fundusze Europejskie” oraz 5 miejsce w rankingu firm pozyskujących dotacje w Book of lists 2014. Nasza filozofia działania opiera się na 3 filarach, takich jak:

  • indywidualne i kompleksowe podejście do wszystkich pomysłów i potrzeb Klienta w zakresie inwestycji, szkoleń i promocji.
  • nawiązanie trwałej i długoterminowej współpracy, która umożliwi przygotowanie się do poszczególnych konkursów.
  • rzetelna oferta usług doradczych w całym cyklu życia projektu: od pomysłu, poprzez diagnozę możliwości finansowych, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, zarządzanie i kontrolę realizacji projektu, aż do chwili wpłynięcia środków finansowych na konto Beneficjenta.

Prezes Zarządu
Grupa Kapitałowa
„Business Consulting Group” Sp. z o.o.