Tylko do 3 lipca można zgłaszać projekty w konkursie „Europa to My”

Zostań bohaterem swojej miejscowości. Weź udział w konkursie „Europa to My”. Jeszcze tylko do 3 lipca można przesyłać zgłoszenia opisujące ciekawe historie i projekty unijne. Wystarczy, że wybierzesz projekt, który skorzystał z unijnego wsparcia i zrobisz parę zdjęć. Następnie wypełnij formularz na stronie www.europatomy.eu i opisz, jak projekt wpłynął na Twoją okolicę lub na jakość Twojego życia.

Nagrody czekają

Na zwycięzcę czeka nagroda główna – europejska podróż marzeń i Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich zakończony koncertem z udziałem gwiazd polskiej muzyki w miejscowości, w której zrealizowany został zwycięski projekt. Pod koniec lata wystąpią m.in Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Donatan i Cleo oraz Formacja Nieżywych Schabuff. Dodatkowo w zwycięskiej miejscowości powstanie 5 nowych hot spotów wi-fi z opłaconym rocznym abonamentem. Korzystać z nich będą mogli wszyscy mieszkańcy i turyści.

Udział w konkursie to też szansa na wyjątkową promocję Twojej miejscowości w telewizji i radio, ponieważ wszystkich 20 finalistów odwiedzimy w lipcu z kamerą i zaprezentujemy w audycjach na antenie TVP 1 i Radio Zet.

Osoby, które przyślą finałowe zgłoszenia otrzymają także nagrody indywidualne – nowoczesne laptopy. Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie i zaproś gwiazdy do Twojej miejscowości!

Pierwsi finaliści

Znamy już pierwszych dziesięciu finalistów konkursu „Europa to My”. Komisja Konkursowa wybrała 10 najciekawszych zgłoszeń m.in. ze Szczecina, Potęgowa (woj. pomorskie), Torunia, Aleksandrowa Łódzkiego, Bytomia Odrzańskiego. Możesz ich zobaczyć oraz wszystkie dotychczas nadesłane projekty na stronie akcji: www.europatomy.eu