Gala Liderów Przedsiębiorczości

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości wybrały Liderów Przedsiębiorczości 2017. Konkurs organizowany jest od 1994 r. Tytuł ten otrzymali w tym roku m.in. Stefan Rynowiecki, Translation Street (mikrofirmy), PZM WIMET Zbigniew Wiśniewski (małe) oraz Styropmin w kategorii średnich firm. Kapituła wyróżniła również Europejski Fundusz Leasingowy SA oraz samorząd lokalny w gminie Tarczyn.

Tytuł Lidera Przedsiębiorczości nadawany w ramach konkursu wyróżnia szczególnie aktywne, innowacyjne, kreatywne i dynamicznie rozwijające się firmy produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe i usługowe. O tytuł ten mogą ubiegać się również osoby i instytucje  otoczenia biznesu, działające na rzecz promocji i rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Patronat nad galą konkursu objął marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem Strategicznym wydarzenia był Europejski Fundusz Leasingowy SA. Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie Fundacji. 

Fot. Ireneusz Fertner